Oklejanie Samochodów

Oklejanie samochodów – zarówno osobowych, jak i ciężarowych – to kolejna usługa, w której się specjalizujemy. Dlaczego warto w nią zainwestować?
Reklama na pojazdach niesie za sobą wiele zalet – przemieszczając się, możesz dotrzeć do znacznie większej liczby odbiorców, nie tylko w kraju, lecz także za granicą. Ale to nie wszystko! Folie, które wykorzystywane są do oklejania aut, mogą poprawić wygląd karoserii i chronić lakier przed możliwymi mikrouszkodzeniami.

Co zrobić, by jak najwięcej potencjalnych klientów dowiedziało się o Twojej firmie?
Doskonałym rozwiązaniem może być reklama na autach.

Nasza firma przeniesie graficzny projekt na Twój samochód. Oklejamy zarówno szyby, jak i karoserię. Wykorzystujemy do tego celu folię Oracal, która cechuje się wysoką jakością i ekonomicznością. Z kolei przy oklejaniu szyb korzystamy z folii oczkowanych OWV zapewniających dobrą widoczność z wnętrza pojazdu. Projekty nadrukowujemy na folię ploterem drukującym. Wykonujemy niewielkie grafiki (np. logo firmy) zarówno na foliach monomerycznych naklejanych na płaskich powierzchniach, jak i foliach polimerowych na wszelkich wytłoczeniach czy zagłębieniach. Korzystamy także z folii wylewanych – trwałych i odpowiednich do reklam w dużych formatach, często obejmujących całość pojazdu.

Aby reklama była widoczna, niezbędny jest kontrast. Jasne grafiki na białym lakierze mogą się zgubić. W związku z tym oferujemy także oklejenie całego pojazdu, by na nowy kolor nałożyć reklamę. Wartością dodaną jest odnowienie wyglądu Twojego samochodu.

Zajmujemy się reklamami na całych pojazdach lub tylko ich częściach. W grę wchodzą zarówno mniejsze grafiki wektorowe, jak i grafiki pełnokolorowe oraz ich łączenie. Nasi eksperci projektują oklejanie samochodów od podstaw na profesjonalnych rzutach wektorowych i realnych zdjęciach. Sprawimy, że pojazd stanie się świetną reklamą Twojej firmy. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

Jesteś zainteresowany/a?
skontaktuj się z nami

Banery i tablice reklamowe

Banery i tablice reklamowe przygotowane przez naszą firmę pozwolą Ci nie tylko wyróżnić się na tle konkurencji, lecz także zaistnieć w świadomości odbiorców.

Czytaj dalej

Litery I Logo Przestrzenne

Reklama firmy, która jest oryginalna, estetyczna i przyciągająca wzrok? Postaw na logo i litery przestrzenne 3D przygotowane przez naszych ekspertów!

Czytaj dalej

Oklejanie witryn sklepowych

Banery i tablice reklamowe przygotowane przez naszą firmę pozwolą Ci nie tylko wyróżnić się na tle konkurencji, lecz także zaistnieć w świadomości odbiorców.

Czytaj dalej

Oklejanie samochodów

Wybierz reklamę, która dotrze do dużego grona potencjalnych klientów – umieść ją na samochodzie! Jednocześnie odnowisz wygląd pojazdu i wypromujesz swój biznes.

Czytaj dalej

Fototapety

Fototapety mogą optycznie powiększyć wnętrze, rozjaśnić je lub sprawić, że będzie bardziej klimatyczne. Jeden krok dzieli Cię od stworzenia pomieszczeń w pełni zgodnych z Twoim stylem!

Czytaj dalej

Odzież reklamowa

Oferujemy wykonanie odzieży reklamowej. Logo Twojej firmy może znaleźć się na koszulkach, butach czy czapkach.

Czytaj dalej

Systemy reklamowe

Banery i tablice reklamowe przygotowane przez naszą firmę pozwolą Ci nie tylko wyróżnić się na tle konkurencji, lecz także zaistnieć w świadomości odbiorców.

Czytaj dalej

Projektowanie

Potrzebujesz projektu? Nie wiesz, jak ma wyglądać logo Twojej firmy czy reklama na samochodzie? Nasi eksperci wykonają je dla Ciebie!

Czytaj dalej

Reklama świetlna

Reklama świetlna w formie kasetonów z Dibondu lub liter przestrzennych LED sprawi, że logo Twojej firmy będzie doskonale widoczne, estetyczne i eleganckie.

Czytaj dalej

Druk wielkoformatowy

Stworzymy dla Ciebie widoczną reklamę, korzystając z druku wielkoformatowego. Przygotujemy zarówno billboard, jak i rollup czy fototapetę do Twojego biura.

Czytaj dalej

Poligrafia

Wizytówki, ulotki czy katalogi pozwolą Ci dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Wyróżnij się i daj się zapamiętać, tworząc materiały reklamowe zgodne z identyfikacją wizualną Twojej marki.

Czytaj dalej

Cięcie CNC i laser CO2

Precyzyjne i trwałe cięcie CNC lub grawer laserem CO2 pozwala nam na wykonanie niezwykle szczegółowych i wymagających zleceń na m.in. napisy 3D, kasetony czy tablice reklamowe.

Czytaj dalej
PORTFOLIO

Realizacje

Poniżej przedstawiamy kilka wybranych prac. Po kliknięciu w wybrane zdjęcie, przejdziesz do naszych realizacji.

Dlaczego my?

Długoterminowa wizja zaowocowała w setki zadowolonych klientów i tysiące zakończonych projektów.

0+

Lat doświadczenia

W branży działamy od 15 lat, zaufaj naszemu doświadczeniu.

0+

Zadowolonych klientów

Dołącz do grona zadowolonych klientów, ich liczba stale rośnie.

0+

Wykonanych realizacji

Lata w branży oraz grono zadowolonych klientów przekłada się na ilość projektów.

Nasi klienci

Opinie

Profesjonalna obsługa ,wszystko szybko ,sprawnie i terminowo.Cały czas jest kontakt w trakcie realizacji projektu . Szyldem i logiem mojego Bistro jestem zachwycona Polecam !!!

Beata

Wszystko super. Bardzo polecam. Dokładność na max. Jestem zadowolony

MateuszHealthcare Social Worker

Polecam Super Jakość i Wykonanie i najważniejsze terminowa realizacja...

AdamAX Moto

Profesjonalne podejście do klienta, znakomita jakość wykonywanych usług. Polecam !!!

Alexi

Korzystamy już od dłuższego czasu i bardzo chwalimy sobie współpracę.

bulamoto

Szybki termin realizacji

Łukasz
opinie google