Subskrypcja
STRONA W BUDOWIE
Zajmujemy się produkcją wszelkiego rodzaju reklam, stojących jak i przenośnych, dodatkowo oklejamy samochody, szyldy i witryny sklepowe.

Litery i logo przestrzenne


jhkhjkh

 

Zajmujemy się produkcją logo i liter przestrzennych 3D. Litery jak i logo firmowe w postaci 3D pozwala stworzyć niepowtarzalną reklamę Twojej firmy. Stosowane w recepcjach, biurach lub montowane bezpośrednio na zewnętrznych elewacjach. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszymi doradcami, z chęcią odpowiemy i doradzimy.

 

 

Styrodur, inaczej polistyren ekstrudowany to materiał, który idealnie nadaje się do wykorzystania w reklamie zewnętrznej i wewnętrznej. Jego kolor można zmieniać w dowolny sposób farbami akrylowymi. Jego główna zaleta to odporność na warunki atmosferyczne i mała waga. Jest lekkim i jednocześnie wytrzymałym materiałem.

 

Jeśteśmy wstanie wyciąć każdy znak jaki sobie wymyśli klient. Wycinamy także znane polskie i światowe logotypy (DHL, PKP BP, Wrangler…) Pleksi / plexa uszlachetnia przód liter, dodaje wysoki połysk oraz zabezpiecza litery i znaki przed warunkami atmosferycznymi. Producent daje 30 lat gwarancji na ten materiał.

ADRES

Podchorążych 3
Telefon: +48 697 484 235
Email: biuro@palkidesign.pl

DISCLAIMER

Important: This site has been setup purely for demonstration purposes and all the content are designed to showcase the uDESIGN WP theme as it could look on a live site.
All images are copyrighted to their respective owners.